Arapca Haber

Has Parti Arapça Twitter Hesabı Açtı

HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, yaptığı yazılı açıklamada, HAS Parti’nin, twitter ve facebook başta olmak üzere sosyal medya mecralarını en iyi kullanan partilerden biri olduğunu belirtti.

HAS Parti’nin, facebook ve twitter’de gelecek dönemde, farklı dillerdeki yayınını daha da çoğaltmak niyetinde olduğunu ifade eden Erdoğan, Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca sosyal medya adreslerinden duyuruların yanı sıra Genel Başkan Numan Kurtulmuş’un mesajlarının da yayımlanacağını bildirdi.

Has Parti’nin, farklı dillerdeki yayınını daha da çoğaltmak niyetinde olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti: ”Farklı dillerdeki profillerimizin hedefi sınırsız; sosyal medya nereye ulaşıyorsa o kitleye ulaşmış olacağız. Amacımız, Has Parti’nin projelerini ve insanlığa tekliflerini daha çok insana ulaştırmaktır. Konya’da geçen hafta yaptığımız Sosyal Medya Zirvesi’nde konu gündeme geldi, faydalı olacağına inandık ve uygulamaya başladık.”

Açıklamaya göre, HAS Parti’nin sosyal medya profil adresleri şöyle:

Arapça:

twitter.com/HasPartiArb

fb.com/HasPartiArb

İlgili Makaleler


Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/var/tmp/#sql_6bc0c_2.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/fasiharapca.com/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2349