Aöf İlahiyat Arapça Sınav Arşivi

AÖF Soru ve Cevapları Burada Tıkla Öğren (2013)

Açıköğretinm Fakültesi soru ve cevapları anında burada, AÖF ilahiyat soru ve cevap anahtarı indir. Önlisans İlahiyat soru ve cevap anahtarı öğren. İlahiyat önlisans sınav soru ve cevapları indir.
AÖF sınav soruları ne zaman açıklanacak, aöf sınav soru ve cevapları açıklanma tarihi, aöf sınavı ile ilgili tüm gelişmeler

AÖF sınav soruları”>sınav soruları ne zaman açıklanacak, aöf sınav soru ve cevapları açıklanma tarihi, aöf sınavı ile ilgili tüm gelişmeler
Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Güz dönemi ara sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanmasının beklendiği belirtildi.
Açıköğretim Fakültesi, daha önce yapılan sınavlardan birkaç gün sonra soru ve cevapları yayınlamıştı.

AÖF 2013 Soru Ve Cevaplara ulaşma yönergesi:
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:
http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

AÖF SORU VE CEVAPLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

İlgili Makaleler