ELSE ARAPÇA DİL KURSU

43356

ARAPÇA DİL SEMİNERLERİ

Arapça dil seminerlerimizi, sekiz kişilik gruplar halinde, bilgisayar ortamında, zengin materyaller ve yurtdışı mezunu deneyimli eğitmenler eşliğinde başlangıç, orta, ileri ve yüksek düzeyler halinde veriyoruz.

» 
Başlangıç Düzey 
» 
Orta Düzey 
» 
İleri Düzey 
» 
Yüksek Düzey 

BAŞLANGIÇ DÜZEY

Başlangıç Düzeyinde Neler Öğrenebilirim?
Başlangıç düzeyin sonunda bir Arapla rahatlıkla tanışabilir, diyalog kurabilir, alış-veriş yapabilir, dilekçe ve mektup yazabilir, basit metinleri ve hikayeleri çözebilir, geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanda basit cümleleri kurabilir, cümle öğelerini tahlil edebilir, zamirlere göre fiilleri kullanabilir, saat, gün,ay ve mevsimleri öğrenebilirsiniz. 

ORTA DÜZEY 

Orta Düzeyde Neler Öğrenebilirim?
Orta düzeyin sonunda geniş bir kelime hazinesine sahip olabilir, dilinin inceliklerine vakıf olabilir, öğrendiğiniz dilin mantığıyla düşünebilir, yazışmaları ve konuşmaları rahatlıkla yapabilir, belirli ölçülerde gazete, dergi ve makaleleri okuyacak seviyeye erişebilirsiniz. 

İLERİ DÜZEY 

İleri Düzeyde Neler Öğrenebilirim?
İleri düzeyin sonunda yazılı ve görsel basını rahatlıkla takip edebilir, çeşitli konularda görüşlerinizi ifade edebilir, ticari bağlantılar kurabilir, dini metinleri çözebilir, rehberlik yapabilir ve dil kullanımında akıcı bir üsluba kavuşabilirsiniz. 

YÜKSEK DÜZEY 

Yüksek Düzeyde Neler Öğrenebilirim?
Yüksek düzeyin sonunda, kültür, sanat, edebiyat ve politika vs. gibi alanlarda yazılı makaleleri ve eserleri çözebilir, kendi dilinize tercüme edebilir, bu alanlarda yapılan etkinliklerde aktif rol alabilir ve akademik çalışmalarınızda okuma, yazma, dinleme ve anlama yetenekleriyle dili çok yönlü kullanabilirsiniz İstediğiniz bir konuda çalışmalar yapabilirsiniz..Radyo ve televizyon programlarını dinleyip anlayabilecek düzeye gelebilirsiniz. Her türlü tartışmaya katılabilirsiniz. Dili sorunsuz, akıcı ve anlama zorluğu çekmeden kullanabilirsiniz.Bu düzeyde, öğrendiğiniz dili, istediğiniz alanda okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kapsamında en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM

Else Dil & Tercüme
İskender Paşa Mah. Bina Emini Sok. No:8/4 Fatih – İstanbul
Tel : 0212 491 04 34
Faks: 0212 491 04 75
elsedil@elsedil.com
elsedil@gmail.com
www.elsedil.com