Arapça Dil Kursu

50339
Neden Fasih Arapça Dil Kursu?

Dil eğitiminde Fasih Arapça Dil Kursunu Neden Seçmeliyim

Dil eğitiminde Fasih Arapça Dil Kursunu’u tercih etmeniz için o kadar çok sebep var ki… Biz sadece birkaç tanesini saymaya çalışalım:

1)    Türkiye’nin En Büyük Arapça Dil Eğitim Sitesi Fasih Arapça

Türkiyenin heryerinden ve dünyada türklerin arapça dil eğitimi ile ilgili 2011 yılından itibaren uğrak mekanı olan fasiharapca.com sitesiyle ÜCRETSİZ hizmet veriyouz.


2)   MİLYONLARCA SAYFA GÖRÜNTÜLENMESİ

Fasiharapca.com un takipçileri sayesinde hangi konuların öğrenilmek istendiği, hangi konuların öncelikli olduğunu biliyoruz. Sizlerin Arapça kursu taleplerini karşılamak için hazırız.

Sürekli güncellediği modern müfredatı, en yeni ders kitapları, en kaliteli eğitim materyali ve en yenilikçi metotlarıyla Akdemistanbul “Arapça” denince akla ilk gelen seçkin bir yabancı dil eğitim merkezidir.

3)  Arapcakitapevi.com

Fasiharapca.com takipçilerinin artan ve ulaşılamayan arapça kitaplar sorununu çözmek için arapcakitapevi.com projesine destek olduk. Bu proje sayesinde Arapça Dil Eğitimi İlgili Tüm kitaplara Türkiyenin her yerinden temin etmek artık mümkün.

Arapcakitapevi.com un sunmuş olduğu kitap desteği sayesinde hem kendi hazırlayacağımız kitapları hemde en güncel yeni baskı Arapça Eğitim Kitaplarından istifade edebileceksiniz.

Hocalarımız arapça konusunda uzman ve Türkiye’de ki en yetkin

Akdemistanbul’un hem Fatih’teki hem Başakşehir’deki eğitim binaları İstanbul’un en güzel, en modern, en ferah ve iç açıcı mekânlarıdır. Bu şubelerdeki sınıflar da son derece ferah, klimalı ve teknik donanımla mücehhez salonlardır.

4)   Türkiyenin Alanlarında En İyi Arapça Hocaları

Kurslarımızda Alanlarında en iyi hocalarla eğitimlerimizi sürdürüyoruz.

Yds Arapçası Konusunda Bu sınavın mantığını ve çözme ipuçlarını bilen ve aktaran hocalarla

Pratik Arapça Konusunda Ana Dili arapça olan veya 4 senelik yurtdışı Arapça Eğitimi alan Hocalarla Çalışıyoruz.

 

5)    Modern Arapça

Klasik arapça eğitimini tamamen ötelemiyoruz. Ancak Moder Dil Öğretimi yöntemlerini Arapça Öğretimi için kullanıyoruz. Yaşayarak Arapça Öğrenmenin kalıcı olduğunu biliyoruz. Bu sebeple eğitimlerimizi hem konuşma hem okuma hem yazma hemde  dinleme eğitimlerini kapsayacak şekilde dizayn ediyoruz.

7)  ÜCRETSİZ Kurs Tekrarı İmkanı 

 Derslere yüzde 80 oranında devam eden ama kur sınavında  %50 nin altında alan arapça öğrencimize o kuru ücretsiz olarak tekrar edebilmektedir.

8)    Arapça Seviye Tespit Sınavları

Öğrencilerimizi seviye sınavlarına tabi tuttuktan sonra sınıflarını belirliyoruz. İleri seviye ile giriş seviyesi arapça öğrencilerini ayırarak hızlı bir ilerleme süreci sağlamayı hedefliyoruz.

 

9)    Misafir Ders

Kuslarımızın eğitim kalitesini yerinde görmek, sınıf ortamımızı, hocalarımızın ders işleme metotlarını gözlemlemek için İLETİŞİM  biriminden randevu alarak derslerimize katılabilirsiniz.

10)    Arapça Dil Eğitimi Ortamı

Kuslarımız öğrencilerinin arapça olan ilgilerini arttırmak ve canlu tutmak adına aktiviteler imza günleri planlıyoruz.

11)    İnteraktif Online Arapça Projesi

Kursumudan farklı şehirlerde hatta ülkelerdeki Arapça severlerin de istifade etmesini istiyoruz. Heryerden Herkesin ulaşabileceği bir arapça eğitimi projemiz mevcut. Yeterli taleplerin gelmesi durumunda evde okulda cepte internetin olduğu heryerden arapça öğrenebileceksiniz.

Derslerimiz Hocaların hem yazı hem de ses ile iletişim kurabileceği döküman paylaşımını anlık olarak yapabilecekleri bir altyapıyla işlenecek.

Bu canlı derse zamanında katılamayanlar daha sonra offline olarak bu derslere ulaşabilecekler. Böylelikle ders kaybı ihtimalinin de önüne geçiyoruz.

Arapcadilkurslari.com

 

arapça kursu fatih

akdem arapça kursu fiyatları

arapça kursu ismek

arapça kursları istanbul avrupa yakası

ücretsiz arapça kursu

arapça kursu üsküdar

en iyi arapça kursu

online arapça kursu